za dveřmi je LÉTO!

31. května 2011 v 18:16 | Helenq@ |  Beauty
Voňavka nebo deodorant? Co když se mi rozteče řasenka? Plavky, šaty... Na tyto otázky a mnohé jiné ti odpoví tento článek .

1) Co na sebe

Pokud jdeš normálně do města, nebo jen tak na procházku, vem si kraťasy, minisukni, šaty, tílko. No prostě něco lehčího. Určitě si neber mikinu, tedy jestli nemá pršet apod.. Když se chceš víc ,,líbit'', no prostě sbalit nějakého kluka, vem si spíš minisukni než kraťáky. Klukům příjdou sukně víc ženské a tak se jim zkrátka budeš víc líbit. Navrch tílko (výstřih neuškodí), nebo vršek plavek. V žádném případě ne podprsenka.

2) Koupaliště

Tak to sem asi nemusím psát, že plavky. Hodí se také deka na kterou si položíš ručník. U většiny Českých koupališť není písečná pláž a tak by se ti mohla suchá tráva nalepit na vlhký ručník - nazávěr jí pak budeš mít na sobě. Deka by neměla být příliš ,,huňatá'' aby se dobře vyklepávala. Existují také rohože na pláž, ze kterých se nemusí složitě vybírat nečistoty. Hodně z nás chodí na koupaliště s kámoškou nebo rodinou, je tedy dobré vzít třeba karty nebo jinou méně náročnou společenskou hru. Také je na místě, aby sis vzala opalovací krém nebo olej (to, jaký faktor zvolit najdeš právě na tomto blogu v rubrice BEAUTY článek: OPALOVACÍ KRÉMY). Určitě se hodí sluneční brýle a časák nebo knížka. MP3 přehrávač? Proč ne ...

3) Jak na pot

Použij hned po ránu deodorant a můžeš ho pro větší efekt vůně kombinovat s tělovým sprejem či voňavkou. Deodorant NESTAČÍ aplikovat je jednou denně, pro opravdový účinek ho použij alespoň 3x denně. Deodoranty se prodávají jako ,,kuličky'', tuhé či sprejové. Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného a není na škodu když si koupíš jednou ten a podruhé zase jiný deodorant, jde o pokus a někdy bohužel i omyl. Sprejové deodoranty vynikají neprosto jednoduchou aplikací, kuličkové zase mají větší účinek a tuhé jsou spíše pro citlivou pleť . Důležité je si uvědomit že voňavky pot neredukují. Voňavka je pro vůni a ne proti pocení. Dnešní deodoranty mají nepřebernou škálu značek, vůní, balení a už nevím čeho všeho eště. Nikdy deodorant NEAPLIKUJ na podrážděnou pokžku.

4) Léto a líčení

Určitě nezaponeň na to, že se nepotíš jen v podpaží, ale na celém těle. To znamená že i tvůj make-up bude mít větší sklony k rozmazání v létě, než v tuhých mrazech. Voděodolná řasenka je dost dobrá věc, ne všechny však mají až tak voděodolný účinek, jak výrobci slibují. I když máš voděodolnou řasenku, tak to neznamená, že si můžeš mnout oči po tom co se vynoříš z hlubin bazénu, řesenka se rozmaže jako ta normální. Jinak už asi v otázce líčení není co dodat, každá jsme jiná a každá se líčíme po svém.

A slovo na závěr? Pořádně si to léto užijem!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama