Kopa vtípků

18. září 2011 v 19:39 | Helenq@ |  Volný čas

Chlapík je první den v práci. Zvedne telefon, vytočí číslo a zařve: "Dones mi jedno kafe a to kurva rychle." Z telefonu se ozve: "Co si to dovolujete? Víte vůbec, s kým mluvíte?" "Ne. Nevím." "Jsem ředitel teto společnosti, vy idiote!" "A víte vy, s kým mluvíte, vy idiote?" "Ne," odpovídá ředitel. "To je dobře," řekne chlapík a zavěsí.

Zahraniční podnikatel je na exkurzi v továrně na gumové výrobky a zastaví se u automatu na výrobu dudlíků. "Tss-pop! Tss-pop! Tss-pop!" dělá stroj. "Ten syčivý zvuk "Tss" vzniká, když dávkovač napouští formu latexovou hmotou." vysvětluje ředitel závodu a to "pop!" to je od speciální jehly, která vždy ve špičce dudlíku prorazí dírku." Muž chápavě kýve hlavou. Později exkurze dorazí ke stroji na výrobu kondomů. Automat vydává přerývavý zvuk: "Tss! Tss! Tss! Tss-pop! Tss! Tss! Tss! Tss-pop!" Muž se nechápavě podívá na ředitele závodu: "Tak moment! Je mi jasné co znamená to syčení Tss!, ale co má znamenat to občasné pop!?" "To je podobné jako u automatu na dudlíky," odpoví ředitel, "v každém čtvrtém kondomu prorazí speciální jehla otvor." "Tím ale přece svou výrobu kondomů znehodnocujete!" "Jistě, ale nevěřil byste, jak to pomáhá odbytu našich dudlíků!"

Chemik vstoupí do lékárny a ptá se lékárníka: "Máte, prosím, kyselinu acetylsalicylovou?" "To myslíte aspirin?" Ptá se nejistě lékárník. "Ano, ano to je ono. Víte nikdy si ten název nemůžu zapamatovat."

Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
 "Tak kde je ten hajzl?"
 "Ředitel je na dovolené."
 "Ne, já myslím takový ty dvě nuly."
 "Oba náměstci jsou na jednání."
 " Ne, vy mi furt nerozumíte, já jdu tam, co dělají lidi hovno."
 " Jó, tak účtárna je v přízemí, marketing v prvním, IT v druhým, ... 

Dva čundráci jdou na tůru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.
Jeden se nabídne, že jí pomůže. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.
"Tys jí šloh kolo?" "Né. Ona sama. Dodělal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si můžu vzít co chci. Tak jsem si vybral kolo." "Dobře jsi udělal. V těch kalhotkách bys vypadal jak buzerant."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 welee welee | Web | 18. září 2011 v 19:43 | Reagovat

Jeden hezčí, než druhej.

2 girls--blog girls--blog | 18. září 2011 v 19:47 | Reagovat

Děkujeme, máme jich tady ještě víc, prolistuj rubriku volný čas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama