Září 2011

Song - doporučuji

28. září 2011 v 10:32 | Helenq@ |  Music
Ahoj, tady jsou některé písničky které se mi dost líbí. Boudou se ti líbit také? Tak si je pusť a zhodoť je Nevinný.
_________________________________________________________________________________________________________________
Enrique Iglesias, Usher - Dirty Dancer ft. Lil Wayne
Usher - Yeah
Usher - More ( RedOne Jimmy Joker Remix)
Safrio Duo - The bongo Song Official Video
One - T + Cool - T - The magic key
Jennifer Lopez - On the Floor ft. Pitbull
PINK - Fuckin' Perfect - official music video
Daniel Landa - Morituri Te Salutant!
Kelly Clarkson - Listen to your heard
Lady Gaga - The Edge Of Glory
Britney Spears - I Wanna Go

Samolepící dekorace na zeď

28. září 2011 v 10:14 | Helenq@ |  HelenQa♥
AHOJ HOLKY Smějící se

Tak jsem tady... Přináším vám malou inspiraci, jak si zvelebit pokoj. Samolepícími dekoracemi na zeď. Říkala jsem si, že je to celkem blbost, dávat si nějaké samolepky na zeď, ale změnila jsem názor jen co jsem si je koupila domů.Usmívající se Tady jsou některé z nich. Koupila jsem si je v IKEA a nejsou zase tak drahé.cena: 179 kč

cena: 179 kč

cena: 179 kč

cena: 129 kč

Waka waka Voldy xD

21. září 2011 v 10:22 | Lucinqa@ |  LucinQa♥
LORD VOLDEMORD WAKA WAKA

Ahoj našla jsem na youtube.com video kde voldemort tancuje waka waka určitě se mrkněte stojí to za to :) xD....
LucinQa♥

Kopa vtípků

18. září 2011 v 19:39 | Helenq@ |  Volný čas

Chlapík je první den v práci. Zvedne telefon, vytočí číslo a zařve: "Dones mi jedno kafe a to kurva rychle." Z telefonu se ozve: "Co si to dovolujete? Víte vůbec, s kým mluvíte?" "Ne. Nevím." "Jsem ředitel teto společnosti, vy idiote!" "A víte vy, s kým mluvíte, vy idiote?" "Ne," odpovídá ředitel. "To je dobře," řekne chlapík a zavěsí.

Zahraniční podnikatel je na exkurzi v továrně na gumové výrobky a zastaví se u automatu na výrobu dudlíků. "Tss-pop! Tss-pop! Tss-pop!" dělá stroj. "Ten syčivý zvuk "Tss" vzniká, když dávkovač napouští formu latexovou hmotou." vysvětluje ředitel závodu a to "pop!" to je od speciální jehly, která vždy ve špičce dudlíku prorazí dírku." Muž chápavě kýve hlavou. Později exkurze dorazí ke stroji na výrobu kondomů. Automat vydává přerývavý zvuk: "Tss! Tss! Tss! Tss-pop! Tss! Tss! Tss! Tss-pop!" Muž se nechápavě podívá na ředitele závodu: "Tak moment! Je mi jasné co znamená to syčení Tss!, ale co má znamenat to občasné pop!?" "To je podobné jako u automatu na dudlíky," odpoví ředitel, "v každém čtvrtém kondomu prorazí speciální jehla otvor." "Tím ale přece svou výrobu kondomů znehodnocujete!" "Jistě, ale nevěřil byste, jak to pomáhá odbytu našich dudlíků!"

Chemik vstoupí do lékárny a ptá se lékárníka: "Máte, prosím, kyselinu acetylsalicylovou?" "To myslíte aspirin?" Ptá se nejistě lékárník. "Ano, ano to je ono. Víte nikdy si ten název nemůžu zapamatovat."

Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
 "Tak kde je ten hajzl?"
 "Ředitel je na dovolené."
 "Ne, já myslím takový ty dvě nuly."
 "Oba náměstci jsou na jednání."
 " Ne, vy mi furt nerozumíte, já jdu tam, co dělají lidi hovno."
 " Jó, tak účtárna je v přízemí, marketing v prvním, IT v druhým, ... 

Dva čundráci jdou na tůru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.
Jeden se nabídne, že jí pomůže. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.
"Tys jí šloh kolo?" "Né. Ona sama. Dodělal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si můžu vzít co chci. Tak jsem si vybral kolo." "Dobře jsi udělal. V těch kalhotkách bys vypadal jak buzerant."

příběh Dany (love storry)

18. září 2011 v 19:37 | Helenq@ |  Láska
Čauky holky, tak už mám konečně čas sem něco napsat. Tentokrát to bude love storry :-)

Tento příběh se nestal až tak dávno a tak vám ho budu při dobré paměti vyprávět. Byl zrovna čtvrtek a já se vracela zmožená ze školy. Vlekla jsem celý bágl učebnic a ještě tašku s hudebkou. Poslouchala jsem MP trojku a koukala jsem se jak se říká do blba, z okna. ,, Konečná stanice, prosíme vystupte''. Ozvalo se z reproduktorů tramvaje. Vystoupila jsem a spěchala na autobus. Konečně doma, už jen odemknout dveře a .... ouha! V tom spěchu jsem nechala tašku s hudebkou v tramvaji. Bezva... Další den v pátek, jsme měli díky tomu, že nám odpadla hodina jen 6 hodin. To na SŠ docela jde. Naštěstí jsme neměli HV a tak jsem ztracené věci nepotřebovala.Máma to, že jsem tááák chytrá a nechám si tašku s učebnicí hudebky a dalšíma věcma v tramvaji, zatím naštěstí neví.A co víc, v té tašce byla také moje příčná flétna... Šla jsem se tedy ptát do vozovny, jestli náhodounenašli nějakou tašku s modrými pruhy. Co je víc horšího než kec typu: ,, ne bohužel, žádná tam nebyla''. ,,Super, horší to snad bejt nemůže''. Víkend utekl jako voda a zase do školy. A jako 1. hodina hudebka. Učebnice by se dala oželit, horší t je ale s flétnou a sešitem. - Zrovna mě učitel vyvolal na zkoušení, se sešitem samozřejmě.
Pondělí stálo díky počátečnímu neúspěchu za nic, ale za to úterý... ,,Prosím Danu Skálovou do ředitelny školy, opakuji, prosím Danu Skálovou do ředitelny školy''. Hups... že by nějakej průšvih o kterém nemám zatím ani zdání ?? Ne, naštěstí to průšvih nebyl. Došla jsem do ředitelny a tam byla má taška s hudebkou. Kde se tady vzala, říkám si v duchu. ,,Dano, pojď dál''. Pokynul na mě ředitel. ,,Dobrý den''. Slušne, ale spíš z povinnosti pozdravím. ,,Nějaký chlapec včera po sedmé hodině donesl tvé věci, prý sis je zapoměla v tramvaji''. ,, Moc vám děkuji''. Vysypu ze sebe a raduju se, že jsem to mámě zatím neřekla. Docela solidní scéna by se u nás doma udála, kdybych jí to prokecla... Uff, jsem tomu ,,neznámýmu'' celkem vděčná :-). A opět každodenní rituál, tramvaj a bus. Jo, jasan. Tentokrát nic nezapomenu. Zase v uších sluchátka, ale tentokrát nekoukám z okna. Pořád se dívám po tramvaji. Kdo se mnou mohl ve čtvrtek jet? Kdo mi donesl tašku do školy?
Najednou, až skoro uplně v zadu, v tramvaji vidím kluka. Pořád se na mě kouká. Co na mě vidí říkám si, ale zároveň mám takovou tu ,,vnitřní radost'', že se na mě alespoň nějakej hezkej kluk mrkne... Blik, cvak. Aha, už mi je to jasný, to on mi přinesl ty věci do školy. Vždyť přece říďas říkal, že mi ty věci donesl nějakej kluk. Že by to byl faticky on? Neuběhne ani pár minut mého přemýšlení a už jsem na konečný. Hurá na autobus a konečně domů. Čekám na zelenou, abych mohla přez přechod a ten kluk je pořád semnou. Čeká také u přechodu a docela blízko mně. Poměrně hezkej (ostatně jek už bylo řečeno). Má zelený oči a takový rozevlátý, černý vlasy. Už jsem to nevydržela a tak jsem se odhodlala k tomu pověstnýmu prvnímu kroku. ,,Nevíš kolik je hodin'' ? ,,Ahoj, je třičtvrtě na 4''. ,,Díky'' ,,Já jsem Patrik''. ,,Já jsem Dana''. ,,Tak co, už si dáváš pozor na hudebku''. ,,Jo, to víš že dávám''. ,, Jsem si myslela že jsi to byl ty a podle čeho jsi vlastně věděl, kam s těma věcma jít a proč jsi to pro mě vlastně udělal'' ? ,,Přece podle štítku na sešitu a navíc na stejnou školu jako ty, chodila moje starší ségra a tak jsem přesně věděl kam mám jít. A co se týká toho, proč jsem to udělal... ... třeba pro to, že se mi líbí tvoje oči''. Jen jsem se na něj vděčně usmála a pak jsem si uvědomila že už musím na autobus. ,,Hele já fakt musím'' ,,Kolikátkou jedeš'' ? ,, dvěstědvacetpětkou'' ,,Práv ti ujíždí'' Fakt, autobus byl už za zatáčkou a já jsem s tím nic nemohla dělat. ,,Nechceš si zkrátit čekání třeba tím, ža bych tě pozval na zmzku''? ,,Tak jo'' Tak jsme teda šli do Mekáče na MC Flurry. Nějakým ,,záhadným'' způsobem, se naše zastávka na zmzku protáhla až do půl 6. Pořád jsme kecali o různých věcech a minutu, po minutě, jsme se sbližovali čím dál víc. Čím dál tím víc se mi líbil. Nakonec jsem stihla, teda spíš stihly autobus ve třičtvrtě. On mě doprovodil až ke dveřím. Bylmoc milej a na rozloučenou mi dal sladké políbení na rty. ,,Jdeš zítra do kina'' ? - zeptal se ještě. ,,To víš že jo'' :-) ,,Moc se mi líbíš '' ,,Vždyť ty mě taky Patriku. Pohladil mě po vlasech a zamával mi na rozloučenou. Vzduchem mi ještě poslal polibek a zmizel za protějším domem.

Prosíím Kliknětě :)

6. září 2011 v 18:02
Prosíím Klikněte co nejvíce lidí je to do soutěže moc vás všechni prosím :) Klikněte a uvidíte co je to za soutěž týká se to Lucky Vondráčkové

zde klikněte :


Mockrát vám všem děkuju :)


bezva fotbalový fórek

3. září 2011 v 21:23 | Helenq@ |  Volný čas

Fanoušek Liverpoolu, United a Chelsea stoupají na horu a dohadují se o tom, kdo miluje svůj tým více. Fanoušek Liverpoolu trvá na tom, že je nejvíce loajální a zakřičí "To je pro Liverpool!" a skočí z hory. Není třeba se zabíjet, fanoušek Chelsea vyznává svou lásku k jeho klubu a křičí: "To je pro Chelsea!" a shazuje fanouška United z hory. :DDDBlondýna na Gyndě......xD

2. září 2011 v 14:31 | Lucinqa@ |  LucinQa♥
Tak tohle jsem si nemohla nechat opravu pro sebe.... xDDDDD
Naše nej Videjka =)

1. září 2011 v 10:40 | Lucinqa@ |  Music
Tak Tady to jsou naše nej =) videjka =)


Lucka Vondráčková - Džíny


Avril Lavinge - What the hellTereza Kerndlová - Schody z nebe