Říjen 2011

♥..Zažeň nudu Písničkou...XDDDD

27. října 2011 v 14:18 | Lucinqa@ + HelenQ@ |  Music

1) Pitbull ft. Mc Anthony Rain over me


2) Martin Harich - Nezvestná


3) Avril Lavigne - Smile


4) ATC my heart beat like a drum


5) Avril Lavigne - Sk8et boy


6) ATC- All Aroud The World (la la la la )


Doufáme, že se vám naše oblíbené songy budou líbit :-) :-D...

Helča & Lucka :-)

xDDD..Pár cool hlášek...♥

25. října 2011 v 17:39 | Lucinqa@ |  Volný čas
Pár cool hlášek ze života xDDDD

Když učitelé mluví, je to jako když si pustíme ukolébavku na dobrou noc

škola je jako kalba, stejně si druhej den h**** pamatuješ! :D

Pesimistá vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvedoucí vidí tři debily na kolejích xD

Je ti 5 a každý ti závidí.Je ti 10,neumíš násobilku, ale každý ti závidí.Je ti 15,prožíváš 1. lásku a každý ti závidí.Najednou se ohlédneš a zjistíš, že jeden život nestačí a začneš závidět 5tiletým…

Rodičenás učili chodit a mluvit ve školenás učej sedět a držet hubu tak čemu nám to je.??
Love ... citát

23. října 2011 v 17:45 | HelenQ@ |  Láska
Tento citát napsala jedna moje kamarádka, mě se vážně líbil a tak vám ho sem prostě musím napsat holky S vyplazeným jazykemSchováváme se, protože chceme, aby nás někdo našel.
Utíkáme, protože chceme, aby nás někdo chytil za ruku
a přivedl zpět.
Necháváme si lámat srdce, protože nás zajímá,
jestli se najde NĚKDO, kdo nám ho slepí ♥...

každý zná a kdo nezná, ten teď pozná :-)

23. října 2011 v 17:34 | HelenQ@ |  Music

Pitbull - Rain Over Me ft. Marc AnthonyPitbull


NE! Justin Bieber

23. října 2011 v 17:30 | HelenQ@ |  Music
A teď ještě k tomu co se týká rubriky MUSIC.... Mrkající

V rubrice Music a vůbec v tomto blogu, bude rozhodně chybět jakákoliv zmínka u Justinu Biebrovi. Já osobně ho nějak obvzlášť nemusím a ani Lucka - (moje BF a zároveň spoluzakladatelka a spolutvořitelka našeho blogu). To že se někomu líbí toleruju a vůbec je to věc každého co má rád. Ale v tomto blogísku pro něj jaksi není místo. Ano, očekávám komentáře fanynek (popřípadě fanoušků) Justina, že je to hnusný a tak podobně. Chci vás však upozornit, že žádné drby, poznámky a jiné kecy na jeho adresu v tomto blogu nenajdete a tak prosím i vy tolerujte mě a to, že ho prostě nemusím... Jsem ráda, že jste si to přečetli a pochopili to.

Martin Harich

23. října 2011 v 17:19 | HelenQ@ |  Music
Martin Harich

Martin Harich je nový objev hudebního světa. Svoje štěstí zkusil i v Česko - Slovenské SUPER STAR. Narodil se na Slovensku v Liptovském Mikuláši a je mu 16 let. Je ve znamení panny a tvoří člena v hudební skupině Musitany Hope. Hraje na kytaru a hudební skupina Musitany Hope vznikla na osmiletém Gymnáziu, kam Martin chodí. Mezi jeho nejslavnější písničky patří Nezvestná.Lady Gaga

23. října 2011 v 16:59 | HelenQ@ |  Music
Lady gaga patří k mým oblíbeným zpěvačkám. Neposlouchám výhradně ji, ale i další bezva songy Usmívající se. Chápu, že ji každý nemusí ,,lajkovat'', každému se hold líbí něco jiného.

Lady Gaga se narodila 28.2.1986. A to v Yokers, New Yourk USA. Je ve znamení berana a její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta. Její pseudonym vznikl podle písně skupiny Gueen - Radio Gaga. Mimo zpívání se věnuje i skladatelství. Už od svých 4 let hraje na piano a ve 13-ti letech složila svoji 1. písničku.Své 1. album s názvem The Fame vydala v roce 2008.
Na něm nalezneš písničky jako je například Poker Face a Just Dance.

Její nejslavnější singly:

Bad Romace
Judas
Paparazzi
Telepohone
Aleandro
Poker Face
Love Game


Lady Gaga - fotka z videa které patří k písni Poker Face


....MUSIC!....♥

23. října 2011 v 16:30 | HelenQ@ |  Music
AHOJ HOLKY, NA NAŠEM BLOGÍSKU SE OBJEVILA NOVÁ RUBRIKA!


MÁ NÁZEV MUSIC A NAJDEŠ V NÍ VŠECHNY SONGY CO ZROVNA LETÍ...ATC

23. října 2011 v 15:25 | HelenQ@ |  Music
Já vím, jsou to už staré písničky, ale mě se pořád líbí Usmívající se. Poslechni si je, líbí se ti také?

ATC - All Around The World ( la la la la la la la la )
ATC - My Heart Beats Like a Drum


love ...

23. října 2011 v 15:13 | HelenQ@ |  Láska
NÁDHERNÉ OBRÁZKY S TÉMATEM LÁSKY
podzimní móda

23. října 2011 v 15:04 | HelenQ@ |  Beauty
Čewes, tak jsem opět tady, tentokrát s článkem podzimní móda Smějící se

Tento článek obsahuje rady pro nákup oblečení, obuvy a tak podobně. Tak čti dál a zjisti finty obchoníků, které tě už nenachytají.

KUPUJEŠ KABÁT

Když si kupuješ kabát, nebo bundu, tak si zbytečně nekupuj větší. Když je zima, zahříváš prostor mezi tvým tělem a bundou. Když máš tedy bundu vetší a ne na tělo, tak se vytvoří mezera a cenné teplo unikne pryč a tím pádem tě oblečení nezahřeje. Co se týká kabátu, tak si nepořizuj kabát, který má zapínání až někam po kolena, nedá se v něm pomalu ani chodit... Když už si takový kabát pořídíš, tak dbej na to, aby dole nebyl moc úzký. A další rada k nákupu bund - zkontroluj si funkčnost všech zipů. (Nesmí se zadrhávat, rozjíždět a má se s nimi lehce manipulovat. Co se týče hlavního zipu - tedy toho který ti uzavírá celou bundu - zkontroluj si, jestli tě neškrábe pod krkem /bradou, párkrát otoč hlavou do strany a máš jasno.) U kabátů si dávej pozor aby všechny knoflíky bobře držely a byly správně přišité. Poslední rada: zkus v nové bundě/kabátu zvednout ruce, bunda/kabát , by tě neměl pnout a měla bys mít zakrytá záda.


NÁKUP BOT

Při nákupu bot platí obecné pravidlo: boty nakupuj odpoledne, kdy jsou tvé nohy přirozeně více prokrvené od chůze. V botách bys měla mít trochu místa na víc, aby tě netlačili, ale ne moc, aby nebyly zase velké... Když si kupuješ hit tohoto roku - pohorky na podpadku- , nebo i jiné boty s podpatkem, prohlédni si podpatek, jestli je rovný. Neměl by býr příliš pod nohou (aby nesměřoval moc k prstům nohy) a ani by neměl být nakloněný na stranu. Při každém nákupu bot na podpatku by jsi měla mít v krabici i náhradní pár podpatků (když tam není, zeptej se prodavačů). Jestli máš jednu nohu menší a druhou o trošičku větší: kup si boty, které ti jsou dobře na nohu větší a tu menší si ve špičce vycpi papírovým kapesníčkem. Pozor, když se začne kapesník drolit a zůstávat na ponožkách/punčochách, neprodleně ho vyměň. V pračce by tyto žmolky mohli nadělat pěknou paseku. Když si kupuješ boty bez podpatku, platí jen obecné pravidlo. Pokud si kupuješ boty s tkaničkami, je lepší mít tkaničky placaté, ty kulaté mají tendenci se rozvazovat.


ÚŽASNÝ SVETŘÍK....

Hitem tohoto roku jsou i pletené šaty, svetříky, ponča a v neposlední řadě i návleky na nohy. Při nákupu pletených věcí si dávej pozor, aby u nich neutíkali oka. Když tomu tak je, tak tento kus nekupuj, oko co utíká se sice zachytit dá, ale při dalším praní je pravděpodobné, že se svetřík bude párat dál. Praní pletených věcí vyžaduje speciální, šetrný program v pračce a sušení púři rozložení na zemi. Věci z vlny (nebo tkanin podobných složení vlny) nikdy něvěs na šňůru či ramínko - vytáhli by se. To neplatí je u sušení ale i u uchovávání věcí se skříni.

A to je všechno, doufám, že ti článek poradil a zaujal tě Smějící se

počítač vs elektřina xD

16. října 2011 v 18:02 | HelenQ@ |  Volný čas

Google: "Já najdu všechno!"
Wikipedia: "Já vím všechno!"
Facebook: "Já znám všechny."
Internet: "Beze mě, jste v pr*eli."
Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"
:DDD